FBSee PRO edition

Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian Russian Spanish
 
 
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Окружна такмичења 2016/17.

МАТЕМАТИКА

Милош Иветић, 8. разред, I место
Новак Деспотовић, 4. разред, I место

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Милош Иветић, 8. разред, II место, пласман на Републичко
Вук Псодоров, 8. разред, II место, пласман на Републичко

Општинска такмичења 2016/17.

 

ГЕОГРАФИЈА

Немања Новаковић, 8.разред, III место

 

ЏУДО

Дуња Мутавџић, 5.разред, III место

Матеј Којић, 7.разред, II место

 

МАТЕМАТИКА
На општинском такмичењу из математике наши ученици су постигли следеће резултате:
Милош Иветић, 8. разред, I место
Новак Деспотовић, 4. разред, I место
Огњен Јовандић, 4. разред, пласман на окружно.

 

КЊИЖЕВНОСТ
На општинском такмичењу из књижевности:
Жељана Проловић, 7. разред, I место

 

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 6.разред, II место, пласман на окружно

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Милош Иветић, 8.разред, пласман на окружно

Вук Псодоров, 8.разред, пласман на окружно

 

БИОЛОГИЈА

Александар Трајковски, 5.разред, II место

Катарина Радивојевић, 5.разред, II место

Лена Ашлер, 6.разред, I место

Вељко Лукач, 6.разред, II место

Јелена Лукић, 6.разред, III место

Вук Лекић, 7.разред, III место

Максим Јесић, 7.разред, III место

Ана Бајић, 7.разред, III место

Огњен Ђурђевић, 7.разред, III место

 

ХЕМИЈА

Марина Арсић, 7.разред, пласман на окружно

Завршни испит

Пробни завршни испит биће организован 7. и 8. априла 2017.

Завршни испит ће ученици 8. разреда полагати 14, 15. и 16. јуна 2017. Првог дана ће решавати тестове из српског језика, другог из математике, док ће трећег дана решавати комбиноватни тест са питањима из физике, хемије, биологије, историје и географије.

Рангирање за упис у средње школе вршиће се на основу укупног броја бодова: 70 из успеха у школи и 30 са завршног испита. Ове године ће се поново вредновати и такмичења.

Упис ученика у први разред

Упис ученика у први разред

 

Пријављивање ученика за први разред основне школе обавиће се у периоду од 16. 1. 2017. до 31. 1. 2017. у просторијама школе сваког радног дана од 8 до 14 часова. Потребно је попунити пријаву коју ћете добити у школи.


Добродошли у школу отвореног срца!

drvce 4

Почетак наставе у другом полугодишту

Почетак наставе у другом полугодишту  -  понедељак, 16. 1. 2017.


- ученици од 1. до 4. разреда пре подне
- ученици од 5. до 8. разреда после подне

 

Недеља програмирања 2016.

Европска недеља програмирања ове године одржана је од 15. до 23. октобра. У нашој школи одржан је час програмирања са циљем промоције програмирања и употребе информационих технологија. Ученици су имали прилике да на интересантан начин науче прве кораке програмирања и прошире постојећа знања.

Општинско такмичење у фудбалу

   Ученици наше школе освојили су прво место на општинском такмичењу у фудбалу.

Ноћ истраживача

Европска ноћ истраживача је догађај посвећен популаризацији науке и учењу кроз забаву.

У петак, 30.09.2016., у организацији Центра за стручно усавршавање Кикинда одржана је манифестација Ноћ истраживача под слоганом „Истражи, прикажи, знање потражи“.

Ученици су   имали  прилику да играју математичке логичке  игре, да покрену лего роботе, да уз помоћ микроскопа истражују свет око себе и да провере своје програмерске вештине у рачунарској учионици.

        

        

Страна 1 од 4

Претрага

Огласна табла

Распоред звона

RasporedZvonaNizaSmenaModul

RasporedZvonaVisaSmenaModul

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com