На општинском такмичењу у фудбалу девојчице су освојиле II место.
Учествовале су: Тијана Влашић, Милица Вељковић, Тара Којић, Мина Милосављев, Дуња Мутавџић, Станислава Сараволац и Јелена Шицар.

На општинском такмичењу у фудбалу дечаци су освојили II место. Учествовали су: Стефан Бајшански, Стефан Бикић, Борис Бодрожић, Вук Лекић, Матеја Јарић, Предраг Пајић и Душан Петровић.

На општинском такмичењу у стоном тенису Матија Ђурђев је освојио I место и пласман на окружно такмичење.

На окружном такмичењу у пливању наши ученици су остварили следеће резултате:
Теодора Станчић III место делфин
Емилија Милосав II  место прсно
Огњен Адамовић II место краул
Марко Радловић VII место прсно
Небојша Јокић VIII место краул и
Стефан Бикић VIII место прсно.
Сви ученици су остварили пласман на Републичко такмичење.