Весна Крстић
професор разредне наставе

образовање: Учитељски факултет, Сомбор
задужење у школи: наставник разредне наставе

Продужени боравак је посебно организован васпитно-образовни рад у нашој школи. Он се одвија у наменској просторији школе, пре и после редовних часова наставе,са стручном бригом о деци и њиховим потребама.

Организација рада у продуженом боравку наше школе је таква да ученици задовољавају своје потребе за комуникацијом и изражавањем, остварују своја интересовања,развијају и усавршавају своје вештине,проширују свој фундус знања. Поред обавезног учења и израде домаћих задатака, акценат се ставља на слободне активности, активности радионичарског типа, дружење...

Негује се тимски рад који је детерминисан индивидуалним развојем сваког детета посебно.

Радно време продуженог боравка:

• 7:00- 13:00
    • 10:30- 16:00