Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian Russian Spanish
 
 
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Републичка такмичења

БИОЛОГИЈА

Јована Завишин, 7. разред, учешће

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 7. разред, учешће

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Слободан Мишков, 7. разред, VIII место

МАТЕМАТИКА - ТУРНИР АРХИМЕДЕС

Тадија Станишић, Огњен Јовандић, Катарина Радивојевић, Борис Бодрожић, Вук Лакатуш, учешће.

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - САОБРАЋАЈ

Александар Трајковски, 6. разред, учешће

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - КОДиграње

Вук Лекић, Вукашин Тунић, Тодор Деспотовић, ЕКИПНО, учешће

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО - Дабар

Огњен Ђурђевић, 8. разред, учешће

Међуокружна такмичења

СПОРТСКА ОЛИМПИЈАДА ШКОЛСКЕ ОМЛАДИНЕ ВОЈВОДИНЕ (СОШОВ)

Тара Којић, 8. разред, II место, џудо
Матеј Којић, 8. разред, II местo, џудо
Дуња Мутавџић, 6. разред, II местo, џудо

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - АТЛЕТИКА

Тадија Станишић, 4. разред, II место, 60 метара
Тара Којић, 8. разред, III местo, 300 метара

Окружна такмичења

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 7. разред, III место, пласман на Републичко такмичење
Ана Лукић, 5. разред, I место

БИОЛОГИЈА

Дуња Бајић, 5. разред, III место
Новак Деспотовић, 5. разред, III место
Ирина Имброњев, 5. разред, III место
Александар Трајковски, 6. разред, учешће
Јелена Лукућ, 7. разред, II место
Јована Завишин, 7. разред, II место, пласман на Републичко такмичење

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - АТЛЕТИКА

Милан Зорић, 3. разред, I место, скок у даљ
Тадија Станишић
, 4. разред, I место, 60 метара
Анђела Ћирић
, 4. разред, II место, скок у даљ
Тара Којић
, 8. разред, I местo, 300 метара
Тијана Влашић
, 8. разред, II место, 600 метара
Станислава Сараволац
, 8. разред, III место, скок у вис
Јелена Шицар, 8. разред, III место, 100 метара
Девојчице, I место, штафета 4x100m
Девојчице, II место, екипно
Марко Радловић, 6. разред, III место, бацање кугле
Катарина Радивојевић
, 6. разред, III место, бацање кугле

Милош Николић, 6. разред, III место, скок у даљ

МАЛЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ

Дечаци, 3. разред, II место

МАТЕМАТИКА - КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА

Новак Деспотовић, 5. разред, III место
Тадија Станишић
, 4. разред, похвала
Мина Радивојша
, 2. разред, похвала

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Слободан Мишков, 7. разред, I место, пласман на Републичко такмичење

МАТЕМАТИКА

Новак Деспотовић, 5. разред, I место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - САОБРАЋАЈ

Александар Трајковски, 6. разред, I место, пласман на Републичко

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - КОДиграње

Вук Лекић, Вукашин Тунић, Тодор Деспотовић, ЕКИПНО, IV место, пласман на Републичко

Општинска такмичења

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ - САОБРАЋАЈ

Теа Салма, 5. разред, III место
Александар Трајковски, 6. разред, III место, пласман на окружно
Јелена Шицар, Вукашин Тунић, Александар Трајковски, Теа Салма, ЕКИПНО, III место

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Марина Радивојша, 5. разред, III место, пласман на окружно такмичење
Дејан Црногорац, 7. разред, III место

БИОЛОГИЈА

Дуња Бајић, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Новак Деспотовић, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Ирина Имброњев, 5. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Александар Трајковски, 6. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Јелена Лукућ, 7. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Јована Завишин, 7. разред, II место, пласман на окружно такмичење
Лена Ашлер, 7. разред, III место
Таша Зирамов, 7. разред, III место

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 7. разред, I место, пласман на окружно такмичење
Ана Лукић, 5. разред, I место, пласман на окружно такмичење

СРПСКИ ЈЕЗИК - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Слободан Мишков, 7. разред, I место, пласман на окружно такмичење

ХЕМИЈА

Марина Арсић, 8. разред, III место

МАТЕМАТИКА

Новак Деспотовић, 5. разред, I место, пласман на окружно такмичење
Ђорђе Рожић, 4. разред, пласман на окружно такмичење
Дуња Бајић, 5. разред, пласман на окружно такмичење
Ана Лукић, 5. разред, пласман на окружно такмичење
Огњен Јовандић, 5. разред, пласман на окружно такмичење

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Ана Бајић, 8.разред, III место

МАЛЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ

Дечаци, 3. разред, I место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - ОДБОЈКА

Девојчице, II место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - ФУДБАЛ

Девојчице: Тијана Влашић, Милица Вељковић, Тара Којић, Мина Милосављев, Дуња Мутавџић, Станислава Сараволац и Јелена Шицар, II место
Дечаци: Стефан Бајшански, Стефан Бикић, Борис Бодрожић, Вук Лекић, Матеја Јарић, Предраг Пајић и Душан Петровић, II место

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - СТОНИ ТЕНИС

Матија Ђурђев, 8. разред, I место, пласман на окружно такмичење

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ - ПЛИВАЊЕ

Теодора Станчић, III место делфин, пласман на Републичко такмичење
Емилија Милосав, II  место прсно, пласман на Републичко такмичење
Огњен Адамовић, II место краул, пласман на Републичко такмичење
Марко Радловић, VII место прсно, пласман на Републичко такмичење
Небојша Јокић, VIII место краул, пласман на Републичко такмичење
Стефан Бикић, VIII место прсно, пласман на Републичко такмичење

Претрага

Часопис

Распоред звона

RasporedZvonaNizaSmenaModul

RasporedZvonaVisaSmenaModul

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com