Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian Russian Spanish
 
 
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Резултати републичких такмичења школске 2018/2019.

ФИЗИКА
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 6.р, 2. место
Ментор Биљана ГРУЛОВИЋ

КЊИЖЕВНОСТ
Ана СТОЈКОВИЋ, 7. разред, 5 место
Ментор др Наташа ИВЕТИЋ

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 6.р, 3. место
Ментор Горан ГОЈКОВ

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА -  Шта знаш о саобраћају
Дејан КЕРКЕЗ, 5.р, учешће
Ментор Горан ГОЈКОВ

МАТЕМАТИКА – Кенгур
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 6.р, 1. место
Ментор Весна КИУРСКИ

 

Резултати окружних такмичења школске 2018/2019.

ФИЗИКА
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 6.р, 1. место, пласман на Републичко
Ментор Биљана ГРУЛОВИЋ

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 1. место, пласман на Републичко
Ментор Горан ГОЈКОВ

КЊИЖЕВНОСТ – Књижевна олимпијада
Ана СТОЈКОВИЋ, 7. разред, 2 место, пласман на Републичко
Слободан МИШКОВ, 8. разред, 3 место.
Ментор др Наташа ИВЕТИЋ

ИСТОРИЈА
Богдан ДЕЈАНОВИЋ, 5. р, 1 место
Ментор Драгана ФРАНЦУСКИ

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА -  Шта знаш о саобраћају
Дејан КЕРКЕЗ, 1. место, пласман на Републичко
Ментор Горан ГОЈКОВ

 

Општинска такмичења школске 2018/2019.

ФИЗИКА
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 6.р, I. место и пласман на окружно такмичење,
Марина РАДИВОЈША, 6.р, III. место и пласман на окружно такмичење,
Огњен ЈОВАНДИЋ, 6.р, V. место и пласман на окружно такмичење.
Ментор Биљана ГРУЛОВИЋ

КЊИЖЕВНОСТ
Ана СТОЈКОВИЋ, 7. разред, I место, пласман на окружно такмичење,
Слободан МИШКОВ, 8. разред, I место и пласман на окружно такмичење.
Ментор др Наташа ИВЕТИЋ

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
Новак ДЕСПОТОВИЋ, 1. место и пласман на окружни ниво такмичења.
Ментор Горан ГОЈКОВ

МАТЕМАТИКА
Матеја РАДИВОЈША, уч. 3. разреда, освојио је II место,
Наташа РАПАИЋ, уч. 3. разреда, освојила је III место,
Новак ДЕСПОТОВИЋ,, уч. 6. разреда, освојио је II место и пласман на окружно такмичење.

На окружно такмичење су се пласирали и следећи ученици:
Ђорђе БАЈИЋ и Милан ЗОРИЋ, уч. 4. разреда,
Богдан ЗАВИШИН и Тадија СТАНИШИЋ, уч. 5. р,
Огњен ЈОВАНДИЋ и Ана ЛУКИЋ, уч. 6. разреда,
и Дариа ВАРАЂАНИН, ученица 7. разреда.

Ментори Драгана ВОЛАРОВ, Весна КИУРСКИ, Светлана ВЛАЈКОВ и Милка КОЛДАН ШЕВИЋ

ИСТОРИЈА
Богдан ДЕЈАНОВИЋ, 5. р, III место, пласман на окружно такмичење
Вук ЈАКИЋ, 6. р, II место, пласман на окружно такмичење
Александар ЛАДИЧОРБИЋ, 7. р, III место, пласман на окружно такмичење
Слободан МИШКОВ, 8.р, II место, пласман на окружно такмичење.
Ментор Драгана ФРАНЦУСКИ

БИОЛОГИЈА
Таша ЗИРАМОВ, 8.р, I место и пласман на окружно такмичење.

Ментор Татјана ЧУБРИЛО

ГЕОГРАФИЈА
Лена АШЛЕР, 8. р, III место,
и Јована ЗАВИШИН, 8. р, III место.

Ментор Наташа ШУЉАН

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА
Марина РАДИВОЈША, 6. р, I место,  пласман на окружно такмичење,
Дуња БАЈИЋ, 6. р, I место,  пласман на окружно такмичење,
Дуња БЈЕЛИЋ, 6. р, III место,  пласман на окружно такмичење,
Богдан ЗАВИШИН, 5. р, II место,  пласман на окружно такмичење,
Марија МИЛАНОВ, 5. р, II место,  пласман на окружно такмичење.

Ментoри др Наташа ИВЕТИЋ и Бранка СТОЈКОВИЋ

Претрага

Часопис

Распоред звона

RasporedZvonaNizaSmenaModul

RasporedZvonaVisaSmenaModul

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com