FBSee PRO edition

Serbian Chinese (Simplified) English French German Hungarian Italian Norwegian Romanian Russian Spanish
 
 
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Специфичност школе јесте да сваке године побере успехе на бројним такмичењима и смотрама почев од општинског, преко међуопштинског, до републичког нивоа.

Школска 2016/17. година

Републичка такмичења

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Милош Иветић, 8. разред, учешће
Вук Псодоров, 8. разред, учешће

СРПСКИ ЈЕЗИК – ПОД ИСТИМ НЕБОМ НАШЕГ ДОМА, похвала

Наташа Француски, 8. разред,
Сања Сабљић, 8. разред,
Анђела Угрен, 8. разред,
Јован Комосар, 8. разред,
Давид Босанчић, 8. разред,
Марко Љубоја, 8. разред,
Никола Томашевић, 8. разред,
Алекса Миливојевић, 8. разред,
Милош Иветић, 8. разред,
Дуња Лукач, 8. разред,
Јелена Шицар, 7. разред,
Тодор Деспотовић, 7. разред,
Александра Стојиљковић, 7. разред,
Тијана Ивковић, 7. разред,
Гордан Красин, 7. разред,
Станислава Сараволац, 7. разред,
Милана Радујко, 7. разред.

Окружна такмичења

БИОЛОГИЈА
Александар Трајковски, 5. разред, 2. место
Лена Ашлер, 6. разред, 2. место

ИСТОРИЈА
Слободан Мишков, 6. разред, 1. место

СРПСКИ ЈЕЗИК -  Под истим небом нашег дома, филм ,,Свадба некад", пласман на Републичку смотру:
Наташа Француски, 8. разред,
Сања Сабљић, 8. разред,
Анђела Угрен, 8. разред,
Јован Комосар, 8. разред,
Давид Босанчић, 8. разред,
Марко Љубоја, 8. разред,
Никола Томашевић, 8. разред,
Алекса Миливојевић, 8. разред,
Милош Иветић, 8. разред,
Дуња Лукач, 8. разред,
Јелена Шицар, 7. разред,
Тодор Деспотовић, 7. разред,
Александра Стојиљковић, 7. разред,
Тијана Ивковић, 7. разред,
Гордан Красин, 7. разред,
Станислава Сараволац, 7. разред,
Милана Радујко, 7. разред.

КЊИЖЕВНОСТ - Књижевна олимпијада
Жељана Проловић, 7.разред, II место

МАТЕМАТИКА

Милош Иветић, 8. разред, I место
Новак Деспотовић, 4. разред, I место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Милош Иветић, 8. разред, II место, пласман на Републичко
Вук Псодоров, 8. разред, II место, пласман на Републичко

Општинска такмичења

ГЕОГРАФИЈА

Немања Новаковић, 8.разред, III место

ЏУДО

Дуња Мутавџић, 5.разред, III место

Матеј Којић, 7.разред, II место

МАТЕМАТИКА
Милош Иветић, 8. разред, I место
Новак Деспотовић, 4. разред, I место
Огњен Јовандић, 4. разред, пласман на окружно.

КЊИЖЕВНОСТ
Жељана Проловић, 7. разред, I место

ИСТОРИЈА

Слободан Мишков, 6.разред, II место, пласман на окружно

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Милош Иветић, 8.разред, пласман на окружно

Вук Псодоров, 8.разред, пласман на окружно

БИОЛОГИЈА

Александар Трајковски, 5.разред, II место

Катарина Радивојевић, 5.разред, II место

Лена Ашлер, 6.разред, I место

Вељко Лукач, 6.разред, II место

Јелена Лукић, 6.разред, III место

Вук Лекић, 7.разред, III место

Максим Јесић, 7.разред, III место

Ана Бајић, 7.разред, III место

Огњен Ђурђевић, 7.разред, III место

ХЕМИЈА

Марина Арсић, 7.разред, пласман на окружно

 

Школска 2015/16. година

Међународна такмичења

12. Међународни дечји фестивал „Креативна  чаролија“

На 12. Међународном дечјем фестивалу „Креативна  чаролија“ у конкуренцији преко 5000 ученичких радова, Маријана Миланов, ученица другог разреда наше школе, добила је посебну Похвалу за литерарни рад  и позив за даље такмичење. Фестивал је међународног карактера и одржаo  се у Бањи Врујци 28. и 29. маја 2016.


Окружна такмичења

Биологија

Окружно такмичење из билогије: 
Лена Ашлер, ученица 5. разреда, 2. место,
Вељко Лукач, ученик 5. разреда, 3. место,
Максим Јесић, ученик 6. разреда, 3. место,
Немања Новаковић,ученик 7. разреда, 3. место.

Географија

На окружном такмичењу из географије Матеј Имброњев, ученик 8 разреда, освојио је прво место и пласирао се на Републичко такмичење. Честитамо!

Математика

На регионалном такмичењу из математике Милош Иветић, ученик седмог разреда, освојио је прво место. Честитамо!

Џудо

На регионалном школском такмичењу у џудоу, одржаном у Зрењанину, ученица 4. разреда Дуња Мутавџић освојила је прво место, Милош Иветић, ученик 7. разреда освојио је друго место и Матеј Којић, ученик 5 разреда освојио је треће место. Они су се пласирали на Републичку школску олимпијаду. Честитамо!


Општинска такмичења

Мини атлетика

Дариа Варађанин, IV разред - 2. место у бацању вортекса
Катарина Радивојевић и Марко Радловић, IVразред - 3. место у бацању вортекса 
Тара Којић, VI разред - 1. место у трчању на 300 м и Јелена Шицар, VI разред - 3. место у трчању на 300 м.

Географија

Матеј Имброњев је освојио друго место на општинском такмичењу из географије и пласман на окружно. Честитамо!

Физика

На општинском такмичењу из физике ученици наше школе Младен Миросављев из шестог и Милош Иветић из седмог разреда освојили су пласман на окружно такмичење. Честитамо!

Хемија

На општинском такмичењу из хемије Вук Псодоров, ученик 7. разреда наше школе, пласирао се на окружно такмичење. Честитамо!

Историја

На општинском такмичењу из историје Слободан Мишков, ученик 5. разреда наше школе, освојио је треће место и пласирао се на окружно такмичење. Честитамо!

Математика

На општинском такмичењу из математике, ученица 3. разреда, Марина Радивојша, освојила је друго место а Дуња Бајић и Огњен Јовандић, такође ученици 3. разреда, освојили су треће место. Ученици виших разреда, Лена Ашлер из 5, и Милош Иветић из 7, остварили су пласман на међуопштинско такмичење. Честитамо!

2010-2015.

СРПСКИ ЈЕЗИК

2010/2011.

  • Јована Иветић, 8 разред, 1. место на општинском такмичењу, 1 место на окружном и 3. место на Републичком такмичењу
  • Јована Рожић, 8 разред, 3. на општинском и учешће на регионалном такмичењу

2011/2012.

  • Ружица Томашевић, 8. разред, пласман на међуопштинску смотру рецитатора

2013/2014.

  • Екипно четврти разред, Три рибице, пласман на Републичку смотру; награда за најбољи сценски говор
  • Јелана Напрта, 8. разред, 1. место, општински ниво, Књижевна олимпијада
  • Маша Булатовић, 8. разред, 1. место, општински ниво, Књижевна олимпијада
  • Маша Булатовић, 8. разред, 1. место, међународни ниво, Дани ћирилице 2015- Баваниште
  • Симона Божо, 8. разред, похвале и одштампани литерарни радови у зборнику Матерња мелодија и образовање, међународни ниво, Пријатељи деце Војводине, Нови Сад
  • Јелана Штрбац, 8. разред, похвале и одштампани литерарни радови у зборнику Матерња мелодија и образовање, међународни ниво, Пријатељи деце Војводине, Нови Сад
  • Вишња Накрајкућин, 8. разред, похвала, Републичка смотра, Под истим кровом нашег неба, Каравуково
  • Сања Сабљић, Анђела Угрен, Давид Босанчић, Алекса Миливојевић, 7/1, похвала, Републичка смотра, Под истим кровом нашег неба, Каравуково
  • Козма Прем, 8. разред, 1. место, Супер млади таленти – Самиздат Б92

2014/2015.

  • Теодора Антић, 8. разред, 2. место, општински ниво, Књижевна олимпијада
  • Огњен Ђурђевић, 5. разред, 2. место, општински ниво, Српски језик и језичка култура
  • Сања Сабљић, Анђела Угрен, Давид Босанчић, Наташа Француски, Јован Комосар, Никола Томашевић, Стефан Мијић, Филм Игра из детињства наших дека, 6. разред екипно, 3. место, републички ниво, Под истим кровом нашег неба, Каравуково
  • Предраг Пајић, похвала, литерарни рад Игра из детињства мога деде, Републичка смотра, Под истим кровом нашег неба, Каравуково
  • Катарина Николић, 7. разред, 3. место, међународни ниво, Дани ћирилице 2015- Баваниште

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

2010/2011.

  • Јована Иветић, 8 разред, 1 место на општинском такмичењу и пласман на окружно такмичење
  • Вања Татић, 8 разред, 3. на општинском и учешће на регионалном такмичењу
  • Иван Станић, 8 разред, 3. на општинском и учешће на регионалном такмичењу

2014/2015.

  • Катја Момчилов, 8 разред, 1 место на општинском и учешће на окружном такмичењу
  • Александра Татић, 3 место на општинском и учешће на окружном такмичењу
  • Марко Марковић, 3 место на општинском и учешће на окружном такмичењу
  • Јован Глишић, 3 место на општинском и учешће на окружном такмичењу

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

2014/2015.

  • Исидора Влашић, 8 разред, 1 место на општинском, 1 место на окружном и учешће на Републичком такмичењу

ИСТОРИЈА

2013/2014.

  • Душан Лукач, 6 разред, 2 место на општинском, 3 место на окружном такмичењу

2014/2015.

  • Матеј Имброњев, 7 разред, 3 место на општинском и пласман на окружно такмичење
  • Павле Марковић, 7 разред, 3 место на општинском и 2 место на окружном такмичењу
  • Душан Лукач, 8 разред, 2 место на општинском
  • Огњен Басара, 8 разред, 3 место на општинском

ГЕОГРАФИЈА

2012/2013.

  • Срђан Мирковић, 8 разред, 1 место на општинском и 3 место на окружном такмичењу

МАТЕМАТИКА

2010/2011.

  • Иван Милановић, 6 разред, 1 место на општинском, 1 место на окружном такмичењу
  • Тамара Симић, 8 разред, 2 место на општинском, учешће на окружном такмичењу
  • Данил Ач, 6 разред, 4 место на општинском, учешће на окружном такмичењу

2011/2012.

  • Марко Марковић, 5 разред, 2 место на општинском, 5 место на окружном такмичењу
  • Ања Чањи, 7 разред, 2 место на општинском, учешће на окружном такмичењу

2012/2013.

  • Милош Иветић, четврти разред, 1 место на општинском и 2 место на окружном такмичењу
  • Марко Марковић, 6 разред, 3 место на општинском, 2 место на окружном такмичењу
  • Иван Милановић, 8 разред, 1 место на општинском, 3 место на окружном такмичењу

2013/2014.

  • Милош Иветић, 5 разред, 5 место на општинском, учешће на окружном такмичењу

2014/2015.

  • Милош Иветић, 6 разред, 2 место на општинском, 3 место на окружном такмичењу

ФИЗИКА

2014/2015.

  • Милош Иветић, 6 разред, 1 место на општинском, 3 место на окружном такмичењу

ХЕМИЈА

2013/2014.

  • Јелена Напрта, 8 разред, учешће на окружном такмичењу.

2014/2015.

  • Леа Чањи, 7 разред, учешће на окружном такмичењу
  • Марко Марковић, 8 разред, 1 место окружном такмичењу.

БИОЛОГИЈА

2014/2015.

  • Огњен Ђурђевић, 5 разред, 2 место на општинском такмичењу и 3 место на окружном такмичењу
  • Максим Јесић, 5 разред, 2 место на општинском такмичењу и 3 место на окружном такмичењу
  • Вук Лекић, 5 разред, 3 место на општинском такмичењу
  • Милош Иветић, 6 разред, 2 место на општинском такмичењу
  • Стефан Мијић, 6 разред, 3 место на општинском такмичењу
  • Матеј Имброњев, 7 разред, 2 место на општинском такмичењу, 2 место на окружном такмичењу и пролаз на републичко такмичење
  • Леа Чањи, 7 разред, 3 место на општинском такмичењу
  • Никола Плавшић, 3 место на општинском такмичењу
  • Филип Шимон, 3 место на општинском такмичењу

ТЕХИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

2012/2013.

  • Зоран Керкез, 8 разред, 3 место на окружном такмичењу ,,Шта знаш о саобраћају“

ФИЗИЧКА КУЛТУРА и ИЗАБРАНИ СПОРТ

2013/2014.

  • Кошаркашка екипа (м) 1 место на општинском, 1 место на окружном, 2 место на међуокружном такмичењу, 3 место на покрајинској школској олимпијади
  • Одбојкашка екипа (м), 1 место на општинском, 1 место на окружном, 3 место на међуокружном такмичењу
  • Одбојкашка екипа (ж), 1 место на општинском и 2 место на окружном такмичењу
  • Никола Исаков, 7 разред, прво место на Републичком такмичењу у пливању
  • Плавшић Никола и Миа Жилић, 6 разред, пласман на Републичко такмичење у пливању

2014/2015.

  • Миа Жилић, 7 разред, пласман на Републичко такмичење у пливању
  • Данило Јанков, 8 разред, пласман на Републичко такмичење у пливању
  • Кошаркашкашка екипа (м), 3 место на општинском такмичењ
  • Рукометна екипе (м), 3 место на општинском такмичењу
  • Одбојкашка екипа (м), 1 место на општинском, 1 место на окружном и 2 место на међуокружном такмичењу
  • Катарина Николић, 7 разред, прво место на окружном такмичењу у скоку и 2 место на међуокружном такмичењу

Претрага

Огласна табла

Распоред звона

RasporedZvonaNizaSmenaModul

RasporedZvonaVisaSmenaModul

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com