Fotografije

Наша школа је обележила 65 година свог рада различитим актиностима које су организоване у низу током друге недеље новембра. Опредељење за овакав вид прославе Дана школе омогућило је укључивање великог броја ученика што јесте основни и најважнији циљ прославе. Организоване су различите креативне радионице, дружења,  и спортска надметања са ученицима других основних школа, квизови и мађионичарски трикови, као и Сајам наставних предмета. Прилику да се опробају у улози наставника традиционално су добили ученици али, овог пута, и родитељи који су на занимљив начин представили своја занимања. На завршној свечаности уручене су награде најбољим ученицима из протекле школске године.

1     4

3     2