У оквиру акције за  бољу и безбеднију школу Тим за безбедност је осмислио анкету за родитеље ученика школе. Циљ анкете јесте сагледавање мишљења родитеља о безбедности и правилима понашања у школи ради процене досадашњег напретка у предузетим мерама и акцијама.

Да би сте се упознали са правилима понашања у школи можете преузети и прочитати правилник са наше секције сајта Преузимања - Правилници.

Анкету, уколико желите да учествујете, можете преузети овде. Попуњену анкету можете послати на школску и-мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.