Фонд „Великна Тешин” је посебно обележје наше школе. Установили су га родитељи рано преминуле Велинке Тешин која је похађала нашу школу, и фонд носи њено име. Из овог фонда се награђују ученици осмог разреда који су имали најбоље резултате из области Српског језика и књижевности.

Школска 2022/23. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2022/2023. годину су Владислава Петровић, Ђурђина Петровић, Дуња Рађеновић, Теодора Иветић и Тијана Стојковић.

Marijana Milanov

Школска 2021/22. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2021/2022. годину су Маријана Миланов, Јустина Марковић, Бодран Дејановић, Богдан Завишин и Доротеа Бореновић.

Marijana Milanov
Маријана Миланов

Justina Markovic
Јустина Марковић

Bogdan Dejanovic
Богдан Дејановић

Bogdan Zavisin
Богдан Завишин

Dorotea Borenovic
Доротеа Бореновић

Школска 2020/21. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2020/2021. годину су Леа Вукобрат и Вук Јакић.

Леа Вукобрат

Вук Јакић

Школска 2019/20. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2019/2020. годину су Ана Стојковић, Дариа Варађанин и Јана Станић.

Stojkovic_Ana
Ана Стојковић

Varadjanin_Daria
Дариа Варађанин

Jana_Stanic
Јана Станић

Школска 2018/19. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2018/2019. годину су Слободан Мишков, Рената Палатинуш и Таша Зирамов.

Miskov Slobodan resize
Слободан Мишков

Palatinus Renata resize
Рената Палатинуш

Ziramov Tasa resize
Таша Зирамов

Школска 2017/18. година

Добитници награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2017/2018. годину су Жељана Проловић, Тодор Деспотовић и Огњен Ђурђевић.

Prolovic Zeljana resize
Жељана Проловић

Despotovic Todorpp resize
Тодор Деспотовић

Djurdjevic Ognjen ug
Огњен Ђурђевић

Школска 2016/17. година

Добитнице награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2016/2017. годину су Сања Сабљић и Наташа Француски.

sanja

Сања Сабљић

natasa

Наташа Француски

Школска 2015/16. година

Добитнице награда из фонда ,,Велинка Тешин” за школску 2015/2016. годину јесте Теодора Антић и Катарина Николић.

Теодора Антић

Катарина Николић