Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2021/2022:

• Владислава Петровић
  • Милана Кекић
  • Тијана Стојковић
  • Милан Зорић
  • Дуња Рађеновић
  • Ена Гогић
  • Јустина Марковић
  • Маријана Миланов
  • Богдан Дејановић
  • Богдан Завишин

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Татјана Чубрило и Наташа Шуљан. Сарадник – Драгана Станић, педагог.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com