Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2020/2021:

• Јустина Марковић
  • Маријана Миланов
  • Доротеа Бореновић
  • Милица Пријић
  • Лазар Алексић
  • Дуња Бајић
  • Вук Јакшић
  • Марина Радивојша

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Бранка Стојковић и Иван Пантелић. Сарадник – Драгана Станић, педагог.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com