Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2023/2024:

Петра Чудан
Милош Станић
Милица Милаковић
Небојша Марјановић
Дуња Грбанушић
Лука Ђенић
Мирна Адамовић
Петар Гњидић

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Драгана Вукашиновић и Драгана Француски. Сарадник – Драгана Станић, педагог.