Додељена награда "Димитрије Мита Чипчић"

Додељена награда за наставну иновацију у разредној настави "Димитрије Мита Чипчић". Први носилац је Сузана Вељковић из Ниша.

База радова се налази у посебној секцији нашег сајта - линк

201819 dimitrije cipcic

Успех на Књижевној олимпијади

На Републичком такмичењу из Књижевности - Књижевној олимпијади Ана Стојковић, ученица 7. разреда, освојила је 5. место.

На слици са својим ментором др Наташом Иветић.

201819 knjizevna olimpijada

Још један бицикл за Дејана

На данас одржаном окружном такмичењу "Шта знаш о саобраћају" у Хоргошу, ученик наше школе, Дејан Керкез, освојио је прво место. Овим резултатом Дејан се пласирао на Републичко финале које се 24. и 25. маја одржава у Београду.

201819 saobracaj okruzno

Дан Црвеног крста 2019

Поводом Дана Црвеног крста данас је организован Фестивал младости и хуманости на градском тргу. Учествовали су ученици 6. разреда основних школа кикиндске општине. Екипа наше школе освојила је 2. место.
Фото галерија

201819 Crveni krst

Дан планете земље

Дуња Бајић, Емина Мујкић, Новак Деспотовић и Велимир Крстић, ученици 6. разреда наше школе, освојили су прво место и вредне награде на Еколошком квизу са темом Дана планете Земље.

201819 dan planete zemlje

Успех на Републичком из физике

На Републичком такмичењу из физике, које је одржано у ОШ "Вук Караџић" у Кладову, наш ученик 6. разреда, Новак Деспотовић, освојио је 2. место!

На слици са ментором, Биљаном Груловић.

201819 fizika

Треће место у познавању саобраћаја

На јубиларном, 50. такмичењу "Шта знаш о саобраћају", које се ове године одржало на градском тргу,наша школа освојила је треће место. Ученик петог разреда, Дејан Керкез, освојио је прво место у својој категорији и бицикл као награду. Екипу наше школе чинили су и Доротеа Бореновић, Марина Радивојша и Александар Трајковски.

201819 saobracaj

Конкурс - иновација у разредној настави

201819 konkurs

Страна 1 од 7