Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2019/2020:

• Лазар Алексић
      • Дуња Бајић
      • Вук Јакшић
      • Марина Радивојша
      • Уна Инђић
      • Јана Станић
      • Дариа Варађанин
      • Марко Радловић

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Весна Маринков и Биљана Груловић.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com