Ученички парламент је организовано тело у оквиру школе који чине по два представника сваког одељења осмог и седмог разреда. Парламент бира свог председника и записничара. Раду саветодавно помажу одељењске старешине ученика осмог разреда. Ученички парламент заступа интересе свих ученика у школи.

Чланови Ученичког парламента школске 2016/2017:

• Младен Миросављев
      • Стефан Бикић
      • Тијана Влашић
      • Александра Стојиљковић
      • Анђела Угрен
      • Марко Љубоја
      • Александра Докић
      • Немања Новаковић

Наставници задужени за кординацију Ученичког парламента јесу одељењске старешине осмог разреда Весна Киурски и Милан Пашић.