Драмска секција је један од знакова препознавања наше школе. Годинама уназад чини главну тачку на приредби поводом Дана школе која се традиционално одржава у Народном позоришту. Годишње се припремају ученичке представе од којих су само неке: Сећање на Вука, Идућ учи - у векове гледај, Аска и вук, Слава Вуку, Капетан Џон Пиплфокс, Јунаци народних епских песама, Пепељуга, Свако време има своје Феме.

Последњих година се драмска секција са сцене ,,сели“ на филмску траку, па су тако снимљени кратки филмови: Лајање на звезде и Игра из детињства наших дека.

Ученици нижих разреда су оформили своју драмску секцију у којој су веома успешно одиграли Три рибице и Јежеву кућицу.