Поводом обележавања Светског дана Црвеног крста, 8. маја, на градском тргу је организовано такмичење "Фестивал младости, хуманости, љубави и лепоте".

Ученици 6. разреда кикиндске општине такмичили су се у играма спретности и знања о историјату ЦК, болестима зависности, добровољном давалаштву крви, пружању прве помоћи...

Екипу наше школе чинили су: Миа Плавшић, Јана Станић, Анастасија Павлов, Александар Трајковски, Јован Крстић и Марко Стојиљковић и они су освојили 1. место.

Наставница Татјана Чубрило

Фото албум