Поводом 25. „Змајевих дечјих игара“ у Културном центру, а у сарадњи са Енигматским клубом „Кикинда“, организован је квиз општег знања. Највише питања тицало се живота и дела Јована Јовановића Змаја, нашег великог песника. Нашу школу представљали су Елена Мохачи, Маријана Миланов, Богдан Дејановић и Богдан Завишин, ученици петог разреда. Посетили су изложбу „Чудесни свет лутака“ Бранке и Млађе Веселиновић, дружили се са вршњацима из осталих кикиндских школа и освојили друго место.Честитамо!

201819 zmajeve igre