У присуству ученика, наставника и гостију 8.11. 2022. обележен је још један Дан школе у Основној школи „Вук Караџић“. Сценски приказ Вуковог рођења и три етапе његовог рада и стварања, проткане хорским извођењем и песмама изворне музике оставиле су снажан утисак на публику. Овај 72. рођендан школе остаће упамћен и по испраћају у пензију директорице Оливере Лазић која је школу водила двадесет година. Емотивна презентација посвећена њеном раду и стварању обележила је вече и готово да није било гледаоца који није заплакао. Овом приликом уручене су и награде најбољим ученицима и спортистима. Захваљујемо се свима који су са нама обележили овај посебан дан и учинили га још свечанијим.

Фото албум - приредба

Фото албум - активности