У петак, 16.12. с почетком у 17 часова, у Дечијем позоришту "Лане", глумачка екипа Основне школе "Вук Караџић", предвођена наставницом италијанског језика Драгицом Симић, премијерно је извела представу "Божић код Петровића". У питању је комедија на српском и италијанском језику, која осликава типично празнично расположење и догодовштине једне веома симпатичне породице. Велико хвала нашим драгим ученицима на уложеном труду и раду и позитивној енергији којом су улепшали ову представу. Овом приликом желимо и да искажемо огромну захвалност "Лане"-ту на изванредној сарадњи и пуној подршци у реализацији представе. Уживајте!

Учествовали:
5-2 Јана Ињац, Јана Латковић, Нина Чуданов, Иван Костенко, Денис Брандић